Forum Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Merkezi

Bilgi & Paylaşım

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben AŞKI seninle yaşamaLıyım...Sadece Seninle...!

YazarMesaj
By_Bunalım
ADMİN ForumMerkezi Bilgi Paylaşım.!! www.forummerkezim.tr.cx
ADMİN ForumMerkezi Bilgi Paylaşım.!! www.forummerkezim.tr.cx
By_Bunalım

Nereden : Ankara
Mevki : FM Site Admin
Tuttuğu Takım : Fenerbahce

Ben AŞKI seninle yaşamaLıyım...Sadece Seninle...! Empty
MesajKonu: Ben AŞKI seninle yaşamaLıyım...Sadece Seninle...!   Ben AŞKI seninle yaşamaLıyım...Sadece Seninle...! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 10:45 pm

Ben AŞKI seninle yaşamaLıyım...Sadece Seninle...! Bura1hinc9hu8bh7xn4

Al beni erit gözbebeklerinin ateşinde.
Erit beni.
Ruhumu aşkının içinde yak.
Kahrolsun bu mesafeler,bu zaman.
Ben seni istiyorum.
Ya seninle yaşamak,Yada Kalbinde yok olmak...

Karşımdasın.Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana.Ne büyük mutluluk bu...Gördüğüm en güzel şeysin.Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok.Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda.Bütün çiçekler sen,bütün yıldızlar sen...Bir sanat eserisin,bakmaya doyamadığım.Tanrının bana armağanısın, ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım.Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var.Öyle gerçeksin ki...

Gözümü açıyorum sen,kapıyorum sen...Hiç bitmeyen serüven...Günümün en keyifli anı,uykumun en tatlı rüyası...Seni soluyorum,havadasın.Seni kokluyorum,doğadasın.Hele şimdi sonbaharsın.Ya da sonsuz bahar.Seni yaşıyorum,canımdasın.Canımsın...Sarılsam sana,bin yıl geçse,bir an bile ayrılmasak...Ten tene,yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak...Ağaç ağaç gezip,yeşersek,açsak.Yere düşşek,kalksak...Seni bilsem,birtek [color=#ff0000]seni
...Seni görsem,birtek seni...Sesin sarhoş etse beni...Öyle içimdesin ki...

Bir saniye iste benden sensiz geçirdiğim,veremem.Sensiz geçecekse geçmesin zaman,istemem.Seninle yeniden doğdum,yeniden doğuşun kanıtıyım ben.Senden önce geçen zamanı,sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişim,kimmişim bilememişim.Şimdi başımı çevirip geriye bakmıyorum bile.O yol yüründü ve bitti,artık seninle yürünecek bambaşka bir yol var önümde.Yorgunluk nedir bilmeyeceğim,hiç şikayet etmeyeceğim ve birtek adımda bile tökezlemeyeceğim uun,aşk dolu bir yol...

Öyle aklımdasın ki...
Ah,sensiz kalmıyor muyum,bazen yıkasım geliyor gördüğüm bütün duvarları.Ardından [color:41a7=#ff0000:41a7]seni bulurum sanıyorum.Ne ayrı koyduysa bizi,zaman yada yollar,bir kalemde silesim geliyor.Sana dokunmamı engelleyen ne varsa,bir kadehi yere çarpıp tuzla buz eder gibi parçalamak istiyorum.İsyanım taşıyor,kendi öfkemden korkuyorum.Ve kavuşmak...Bunu düşünmek içimde kırılmış bütün aynaları tamir ediyor.Mavi bir yağmur başlıyor,ıslanıyorum.Maviye boyanıyorum.Öyle özlüyorum ki...

Sen ol,hep ol,benimle ol,bende ol...Sendeyim ben,yüreğimi koydum yüreğinin üzerine.Aşk bu,başka isim arama.Hem de en koyu,en deli,en tutkulu...Öğreneceğim çok şey var sana dair.Bilmediğim çok şey var.Ama birşeyi öyle iyi biliyorum ki...
SENİ ÖYLE ÇOK SEVİYORUM Kİ...

Diyorum ya Ben AŞKI seninle yaşamaLıyım...Sadece Seninle...!
Sadece Seninle
ALİ-AYLİN
https://forummerkezi.canadian-forum.com

Ben AŞKI seninle yaşamaLıyım...Sadece Seninle...!
1 sayfadaki 1 sayfası